Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-224-61Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 4
Sipërfaqe m2 145.86
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqe totale prej 145.86m2, nga ku 123.9m2 eshte siperfaqja e brendshme dhe 13.5m2 eshte siperfaqe verande.
Organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete, nje ballkon te madh ne te cilin kane akses 3 ambientet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi ne proces vendosje.
Orientimi eshte Juglindje duke mundesuar ndricim natyral te zyres.
Gjithashtu zyra do te jete e pajisur me sistemet e ndricimit led.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar, i pajisur me 3 ashensor, 3 kate parkim nentoke qe ofron administrim dhe siguri.
Zona lidhet menjehere me zonen e Stadiumit Dinamo, Komuna e Parisit, Parku Olimpik etj.
Disponohen dy poste parkimi ne cmim.

Cmimi 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pall
Me Qira 424-42X 1300 €

Zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me dy ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti prane Kullave Binjake ne Tirane.

Pozicionohe
Me Qira 815-56m 1100 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti prane Kullave Binjake ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 1300 €

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambje
Me Qira 914-17j 1150 €

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambjente te medhaja ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...