Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane

ID TRR-423-38Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 6
Sipërfaqe m2 116
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Ambient zyre me qira ne zonen e Zogut te Zi, ne qendren e Biznesit Qatar, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 116m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, dy tualete, 3 ballkone dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne dy ambientet kryesore.
Ambienti ofrohet bosh per zyra.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Dritan Hoxha, rrugen Don Bosko, rruga Durresit, rruga Mine Peza.
Ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashens
Me Qira 315-20m 400 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga zonat ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine
Me Qira 919-31L 400 €

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 3-kateshe shume ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te
Me Qira 1022-38Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor ne ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Me Qira 522-13V 600 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje nde
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me as
Me Qira 922-11Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te
Me Qira 919-45S 600 €

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti ...