Ambient zyre me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane

ID TRR-722-17Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1400 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 200 m2
Shperndarja 6
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 200m2 te organizuar ne 6 ambjente pune, 4 tualete, dy korridore lidhese dhe nje depo. 
Secili nga 4 ambjentet ka akses ne secilin nga tualetet. 
Ambjenti eshte i rinovuar dhe rikonstruktuar se fundmi, eshte i shtruar me parket, ka sistem kondicionimi multisplit dhe me fasade xhami tripleks duke mundesuar nje izolim akustik shume te mire te ambjentit. 
Gjithashtu fasada e xhamit nga te gjitha anet e ambjentit e ben ate ideal per reklamimin e bizneseve te
ndryshme.
Zona lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si Komuna Parisit, 21 Dhjetori, Blloku, Unaza e re etj.

Cmimi: 1400 euro/muaj (takse e perfshire)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ambjent ndodhet ne katin e II-te te nje pallati t
Me Qira 314-35j 1500 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ambjent ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 121-21G 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 1300 €

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferu
Me Qira 422-31S 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes, ne ...

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri
Me Qira 919-47T 1500 €

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane.
Ambjenti eshte i&nbs
Me Qira 223-26Z 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne ...