Zyre per qera te Restorant Durresi ne Tirane.

ID TRS-123-8V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 0
Sipërfaqe m2 65
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ferit Xhajko

Zyre me qera prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 65 m2. Ndodhet ne katin  perdhe te nje pallati ekzistues me akses direkt ne rrugen kryesore.
Eshte e organizuar ne tre hapesira te medha dhe nje hapesire per kuzhine, nje tualet dhe korridor lidhes.
Orientimi eshte Jug-Perendim i cili ben te mundur ndricimin me drite natyrale pergjate dites.
Ndodhet ne nje zone te mire si Restorant Durresi qe ka shume aktivitet.
Mund te shfrytezohet si zyre, ambient biznesi , klinika te ndryshme ,etj.
Apartamenti lidhet shpejt me zonen e Selvise , Medreseja , Rruga e Barrikadave ,vetem 1.1 km larg nga qendra e Tiranes, etj.


Cmimi : 350 euro / muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te v
Me Qira 822-52Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili.

Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me
Me Qira 1014-14b 400 €

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili. Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te vjetera te ...

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 118-26L 400 €

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient zyrash me qira ne Kompleksin Zirkon ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1023-15X 400 €

Ambient zyrash me qira ne Kompleksin Zirkon ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane
Me Qira 419-38L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Ministrise se ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje palla
Me Qira 822-3A 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri, te sapo ...

Ambient zyre per qera prane rruges Peti.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe
Me Qira 522-39U 400 €

Ambient zyre per qera prane rruges Peti. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, e cila ...