Zyre me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane

ID TRR-1122-68Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 380
Kati 0
Sipërfaqe m2 52
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja


Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 51.6m2 te organizuar ne ambient open space, dhe nje tualet.
Zyra eshte pjese e nje kompleksi mjaft te zhvilluar dhe te populluar.
Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet nga kondicioner i vendosur ne ambient.
Gjithashtu ofrohet dhe nje verande 17m2 e shfrytezueshme per ambientin.
Ambienti mund te perdoret per funksionalitete te ndryshme si kilinika, zyra etj.
Kompleksi ofrohen siguri, adminstrim dhe organizim.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore si zona e 21 Dhjetorit, rruga Kavajes, rruga Ndre Mjeda, ish Fusha Aviacionit.

Cmimi: 380 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Mi
Me Qira 419-38L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Ministrise se ...

Apartament 1 + 1 per zyra ne rrugen 28- Nentori ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 314-58b 300 €

Apartament 1 + 1 per zyra ne rrugen 28- Nentori ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt
Me Qira 915-34b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 1014-15j 450 €

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 415-75 250 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ...

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dhje
Me Qira 719-8S 300 €

Zyre me qera ne rrugen Don Bosko, prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat
Me Qira 617-18L 350 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje
Me Qira 315-45b 350 €

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri prane ...