Zyre per qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-424-59X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 75
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe nje siperfaqe te bredshme prej 68 m2. 
Organizohet ne tre ambiente pune, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Zyra eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne cdo ambient te zyres.
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite per gjate gjithe dites.
Pjesa e perparme e ambientit eshte e veshur me fasade xhami duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi. 
Apartamenti i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te nevojshme. 
Prane pallatit, i cili ofron administrim dhe siguri per 24 ore, mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati eshte i sapo perfunduar dhe ndodhet prane rruges kryesore,ne nje zone shume te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane.
Zona ka akses te menjehershem ne qendren e Tiranes, ne rrugen e Dibres, ne rrugen e Barrikadave dhe ne zones e Selvies.


Cmimi: 500 euro/muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te n
Me Qira 415-41M 560 €

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 514-53b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Ambient zyre me qira ne filim te rruges Don Bosko ne Tirane, shume prane zones se Zogut te Zi.
Ambi
Me Qira 1123-22Z 550 €

Ambient zyre me qira ne filim te rruges Don Bosko ne Tirane, shume prane zones se Zogut te Zi. Ambienti eshte i ...

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 418-40d 400 €

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 822-15Z 400 €

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete banim te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane

Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3-k
Me Qira 1117-29L 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe shume prane ...

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-
Me Qira 915-8m 400 €

Zyra me qera ne zonen e Bllokut, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 118-34L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...