Ambient zyre me qera ne qender te Tiranes

ID TRR-123-60R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 0
Sipërfaqe m2 33
Shperndarja
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te pallatit dhe ka nje siperfaqe totale 33 m2.
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme si per zyre avokatie, instuticion financiar, zyra marketingu, dyqan etj.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e saporestauruar.
Ambienti eshte pjese e nje godine qe ofron administrim dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me te gjitha zonat tjera te Tiranes.

Cmimi: 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 419-71S 490 €

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri
Me Qira 715-28m 560 €

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 219-42T 600 €

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tiranene Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 1118-49d 600 €

Ambient zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tiranene Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 400 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati e
Me Qira 524-49X 400 €

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ofron ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 9 (kati i f
Me Qira 124-3X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e 9 (kati i fundit) te nje ...