Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament 1+1 per shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane (TRS-316-59K) Cmimi:72.000 euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor shum prane Kompleksit te Vizion Plus. Ka nje hapesire banimi prej 83 m2 te shperndare ne dhome ndenje bas...

Apartament 2 + 1 per shitje prane ish Ekspozites ne Tirane (TRS-316-57b) Cmimi:1000 Euro / m2

Apartament per shitje prane bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri brenda kompleksit te pallateve. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 73 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-316-56K) Cmimi:132.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Ministrise se Drejtesise. Ka nje hapesire prej 132 m2 te shperndare ne dhome ndenje te mad...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-316-55K) Cmimi:245.000

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane zones se Bllokut. Ka nje hapesire banimi prej 160 m2 te shperndare ne dhome te madhe nde...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-316-51b) Cmimi:1400 Euro / m2

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se parkut te Madh. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 118.2 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gj...

Apartament 2 + 1 per shitje prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane (TRS-316-50b) Cmimi:80.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2...

Apartament 2 + 1 per shitje prane kryqezimit te 21-Dhjetorit ne Tirane (TRS-316-49b) Cmimi:98.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje kompleks te ri pallatesh, buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 98.1 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhin...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-316-47b) Cmimi:104.000 Euro

Apartament per shitje ne krah te Condor Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 94.6 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma, koridor, t...

Apartament 3 + 1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-316-37b) Cmimi:75.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Engjell Mashi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri pallatesh ne zonen e Yzberishtit. Me nje siperfaqe prej 167 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-316-36b) Cmimi:1100 Euro / m2

Apartament per shitje prane rruges Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1997 prane zyrave qendrore te LSI. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 116 te ndare ne sallon, kuzhine te ...

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-316-34b) Cmimi:760 Euro / m2

Apartament per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit ne nje pallat te ndertuar rreth viteve 2000 prane ish parkut te autobuzave te rrethit. Banesa ka nje siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne...

Apartament 2 + 1 per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-316-31b) Cmimi:207.200 Euro

Apartament modern per shitje afer rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te sapoperfunduar prane ETC, Aba Center, Ambasades Italiane, RTSH etj. Me nje siperfaqe te brendshme prej 77.83 m2 ap...

Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-716-18b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:36000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane Bulevardit te Ri dhe rruges Reshit Petrela ne Tirane (TRR-716-20b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:250 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit ne Durres (GLS-716-1K)
Golem,Albania

Vile 2 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit ne Durres. Vila ndod...

Cmimi:200.000 euro

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-716-21b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:200 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen Don Bosko ne Tirane (TRS-716-22b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:90.000 Euro