Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane (TRS-216-50K) Cmimi:151.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me dy ashensore ne krah te maternitetit Mbreteresha Geraldine. Me nje hapesire prej 121 m2 ofron; dhome ndenje, ku...

Apartament 2+1 per shitje prane Gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane (TRS-216-48K) Cmimi:90.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane Sheshit Avni Rustemi. Me nje hapesire prej 104 m2 ofrohet; dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gju...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRS-216-46b) Cmimi:130.000 Euro

Apartament per shitje prane liqenit Artificial te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 10-te nje pallati buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 102 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, dhome gjumi matrimoniale...

Apartament 2 + 1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-216-45b) Cmimi:130.000 Euro

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren nga godinat 4-kateshe te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe te bdrendshme prej 97.6 m2 banesa ndahet ne sallon s...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane (TRS-216-43K) Cmimi:800 euro/m2

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor ne nje zone shume te qete te qytetit te Tiranes. ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRS-216-42K) Cmimi:82.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te vjeter shume e pershtateshme per dyqan, lokal dhe lloje te tjera biznesi. Me nje hapesire prej 78 m2 ofrohet; dhome e...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes prane Condor Center ne Tirane (TRS-216-33K) Cmimi:52.000 euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me 2 ashensor. Me nje hapesire banimi prej 61.5 m2 ofrohet; dhome ndenje, kuzhine e vecuar me zone ngrenie, dhome gju...

Apartament 2+1 per shitje te Shkembi i Kavajes ne Durres, rrjeshti i pare nga Deti , (DRS-216-1a) Cmimi:80.000 Euro

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres. Apartamenti pozicionohet ne vijen e pare  nga zona e palzhit dhe ka pamje pjeserisht nga deti. Pallati eshte i ndertuar mire dhe ka te gjitha letrat e rr...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-216-23K) Cmimi:65.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaka ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me 2 ashensore. Me nje hapesire banimi prej 82.9 m2 ofrohet; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2+1 per shitje shume prane qendres se Tiranes (TRS-216-21K) Cmimi:170.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Siperfaqja totale eshte 105 m2 dhe siperfaqja e brendshme 96 m2 qe ju ofron; dhome...

Apartament 1+1 per shitje afer rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRS-216-16K) Cmimi:100.000 euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 71 m2 ofrohet; sallon i madh i bashkangjitur me kuzhinen, dhome gjumi dhe tualet. ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-216-15K) Cmimi:39.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me shensor te sapo perfunduar. Me nje hapesire prej 87 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, dy dhoma gjumi, ...

Dyqan me qera prane Prokurorise se Rrethit te Tiranes (TRR-216-52b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-216-54b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:420 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-216-55b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-216-56b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin...

Cmimi:500 Euro