Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRR-815-12S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 500
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet pak metra larg rruges kryesore.

 Siperfaqja e brendshme eshte 112 m2 .

Ofrohet e pamobiluar dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine te vecuar, 3 dhoma, tualet, verande rrethuese me gjelberim.

Vila ndodhet ne nje zone te preferuar e te qete te Tiranes.

Ne nje prej lagjeve me tradicionale.

Vila ka nje stil te vjeter  tradicional.

Eshte e pershtatshme per banim ose perdorim per qellim biznesi.

Eshte nje opsion i mire investimi per pozicionimin qe ka dhe mund te pershtatet per operimin e llojeve te ndryshme biznesi si : kopsht femijesh, palester , qender kursesh, zyra , klinike etj. 

Ofron akse ne rrugen Bogdani, ne rrugen e Kavajes, rrugen e Durresit, prane qendres se kryeqytetit.

Mundesi parkimi ne oborr.

 

Cmimi 500 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane.
Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe si
Me Qira 1018-1L 470 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Filip Shiroka ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 585.80m2 dhe siperfaqe ndertimi ...

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Ka nje siperf
Me Qira 419-67S 600 €

Vile 2 kateshe me qera prane zones se Selvise, ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej ...

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120 m
Me Qira 618-19d 450 €

Vile me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe  prej 200 m2 + 120 m2 verande te ...