Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-214-25b) Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri prane kopshtit botanik dhe zologjik te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 120 m2 ambjenti ofron sallon se bashku me kuzhinen,...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-214-16b) Cmimi:500 Euro

Apartament  2 + 1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane liqenit te Tiranes. Me nje siperfaqe 129 m2 ambjenti eshte I ndare ne kuzhine se bashku me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-214-15j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne nje zone te qete dhe te njohur te qytetit. Banesa pozicionohet ne katin e pare, ngjitur me nje vil, me dere te vecante hyrjeje....

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-214-14) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje nga lagjet me te preferuara te qytetit, shume prane ajrit te paster te Parkut dhe Liqenit Artificial. Ka nje siperfaqe prej 110m2 te shperndare ne sallon...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-214-13b) Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri ne zonen e ish bllokut. Te gjitha dhomat jane me dritare plot drite dhe ofrojne nje pamje te mrekullueshme te zones...

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-214-12j) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ne nje kompleksi pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 80m2 te shperndare mjaft mire ne: sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-214-10b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues prane kafe Roma.Ka nje siperfaqe prej 48 m2 ku perfshin sallonin, dhome gjumi, tualet dhe ballkon....

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-214-9b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri buze rruge me pamje nga jugu. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe perfshin sallon se bashku me kuzhinen, dhome gj...

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-214-8b) Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje mjaft te qete te qytetit, ne qender te tij, shume prane pikave kyce te Tiranes. Pozicionohet ne katin e VIII-te te banimit, ne nje pal...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes , (TRR-214-7) Cmimi:500

Apartament me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti  pozicionohet ne ne katin e 12-te me pamje nga qendra e Tiranes. Me nje sipefaqe prej 80 m2 ofron 2 sallon, kuzhine te ndare bashkangjitur me zonen ngren...

Apartament dupleks me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-214-3) Cmimi:650 Euro

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 119 m2 ofron ne katin e pare sallon te madh te bashkangjitur me kuzhinen dhe zonen e ngrenjes, tualet, dhe 2 ballkone. Ne katin e dyte ndodhe...

Apartament 1 + 1 me qera ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-114-56b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues. Ndodhet buze rruge ne krah te tatim – taksave te Tiranes. Ka siperfaqe 70 m2 d...

Zyre me qera prane qendres se Tirane (TRR-218-2d)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saracevene...

Cmimi:300 Euro

Ambient biznesi me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-218-4R)
Tirane,Albania

Ambient me qera prane Qendres se qytetit ne Tirane, pjese e nje Qend...

Cmimi:440 euro

Toke me qera prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane (TRR-218-3R)
Tirane,Albania

Toke me qera ne fshatin e Domjes ne Tirane. Toka shtrihet ne nje si...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Panorama ne rrugen Asim Vokshi ne Tirana, (TRS-218-6d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apa...

Cmimi:116.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-218-7L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane Pozicionohe...

Cmimi:300 Euro