Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-1013-35) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera perballe ish-Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti shtrihet ne katin e I-re te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 105 m2. Siperfaqja eshte e shperndare ne sallon ndenje, dhome gatimi e vecuar, 3 dh...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1013-34) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 70m2. Ne te perfshihet sallon i madh ndenje, aneks kuzhine i vecuar, dhome gjumi, tualet dhe korri...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1013-31) Cmimi:550 euro

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 100 m2. Banesa eshte rikontruktuar dhe organizuar nga e para. Pronaret e kane ndertuar sallonin e ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1013-30) Cmimi:600 euro

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume prane rrugeve kryesore dhe plot ajer te paster. Banesa pozicionohet ne mes te pyllit, ne katin e IX-te te nje palla...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1013-29) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera te Rrethrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne kati e III-te nje pallati te ri, me siperfaqe 92 m2. Hapesira perfshin sallonin e ndenjes + kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 banjo dhe ballko...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-1013-27) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te New York-ut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe te populluar te qytetit, duke ju siguruar te gjitha fasilitetet e nevojshme, si: supermarkete, dyqane, biznese etj....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-1013-26) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, prane ajrit te paster te Parkut te Tiranes, dhe shume prane rruges kryesore, rruges se Elbasanit. Me nje si...

Apartament 1+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1013-25) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues, me siperfaq 86 m2. Shtepia eshte e bollshme dhe e organizuar mjaft mire. Hapesira eshte e shperndare ne sal...

Apartament 3+1 me qera prane Shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1013-24) Cmimi:400 euro

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ekzistues. Banesa eshte rikonstruktuar dhe punuar nga e para. Perfshin nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-1013-23) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Kjo prone pozicionohet ne katin e V-te te nje pallati te ri, ne nje lagje mjaft te njohur te qytetit. Ndodhet shume prane rruges Myslym Shyri, rruges se Kavajes, qendres se Tir...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1013-22) Cmimi:450 euro

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes. Apartamenti shtrihet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe totale 160 m2. Eshte mjaft i pershtatshem si per zyra ashtu edhe per banim.  Ne te do te gjeni sallonin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1013-19) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 112 m2. Ne te do te gjeni:  -sallonin e ndenjes + kuzhine, me te gjitha mobiljet dhe pajis...

Vile moderne me qera tek Long Hill Residence ne Lunder , (TRR-917-26a)
Tirane,Albania

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara...

Cmimi:2500 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRS-917-27d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje perballe qendres Globe  ne Tirane. A...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes, (TRR-917-28d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne &n...

Cmimi:400 Euro

Vile 2-kateshe per shitje prane Qytetit te Lezhes (LES-917-1L)
Lezhe,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Manati ne Lezhe. Vila ndodhet&...

Cmimi:200.000 Euro

Vile moderne me qera tek Long Hill Residence ne Lunder , Tirane (TRR-917-29a)
Tirane,Albania

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Ti...

Cmimi:2400 Euro