Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-418-19L) Cmimi:1400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane zones se Saukut. Me nje siperfaqe prej 186.25 m2 banesa organizohet ne kete menyre: Sallon se bashku me vendi...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-418-16L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe&nb...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-418-14d) Cmimi:350 Euro

Apartamenti 3+1 me qera ne rugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-418-13L) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualet...

Apartament 3+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-418-10L) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Siperfaqja e baneses eshte 144 m2 dhe organizohet si me poshte: Sallon se bashku me ambientin e ngr...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-418-5a) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne pallat te ri, ne katin e katert. Me siperfaqe 125 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon i madh me pamje t...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-418-4a) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne rrugen kryesore shume prane me zonen e Bllokut dhe me sheshin Wilson. Me nje siperfaqe prej 108 m2 ndahet ne sallon, kuzhine n...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane, (TRR-318-77d) Cmimi:155 Euro

Apartament me qera prane Birra Tiranes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar me ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRR-318-62L) Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 65m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dh...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-318-60R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Siperfaqja totale prej 84 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te pe...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-318-59R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ashensor ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Siperfaqja totale prej 80 m2 eshte e organizuar ne nje sallon...

Apartament 2+1 me qera tek Qendra Kristal ne Tirane, (TRR-318-55d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 99 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualet, ballkon dhe koridor. ...

Apartament 1+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-1018-48E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne rrugen e Kavajes, prane Qendres se Tiranes. Ndodh...

Cmimi:128.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1018-49L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. N...

Cmimi:83.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRS-1018-50L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndod...

Cmimi:248.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Homeplan ne Tirane (TRS-1018-51E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Homeplan, ne rrugen Ndre M...

Cmimi:82.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1018-52E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne T...

Cmimi:1000 Euro