Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe modern, ne katin e 8-te me pamje te zones perreth. Siperfaqe e brendshme prej 153 m2 shperndahet ne sallon te madh, kuzhi...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-618-4L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen...

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-618-4L) Cmimi:320 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Banesa ka siperfaqe prej 73 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar,  dhome...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-518-68d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 96 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkon...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane (TRR-518-61E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik. Ka nje siperfaqe 140 m2 te pergjithshme, ku siperfaqja e brendshme...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-518-60L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 113 m2 mjafte mire te shfrytrezuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane, (TRR-518-59d) Cmimi:650 Euro

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit 124 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dhome gjumi matrimonial, garderobe, dy ballkone dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-518-55d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Siperfaqja eshte 105 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe dy ballkone. Aparta...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane (TRR-518-54L) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 120 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, korridor, 2 tualet...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRR-518-45L) Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqetotale prej 86 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-518-42d) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 120 m2 e organizuar ne sallon, kuzhines , dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete....

Apartament 3+1 me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane, (TRR-518-39a) Cmimi:550 Euro

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e trete te nje pallati te ri me pamje nga lumi Lana dhe Bulevardi Zh...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-417-4L)
Tirane,Albania

Apartament  me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-417-5L)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:71.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje tek pallati me Shigjeta ne Tirane (TRS-417-6K)
Tirane,Albania

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tira...

Cmimi:112.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Partizani ne Tirane (TRS-417-7K)
Tirane,Albania

Apartament  2 + 1 per shitje  ne rrugen Bilal Konxholli ne...

Cmimi:74.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane (TRS-417-8K)
Tirane,Albania

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi. Apartament...

Cmimi:82.000 Euro