Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me oborr me qera ne nje kompleks residencial ne Lunder , (TRR-1215-6a) Cmimi:1900 Euro

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga residencat me te preferuara dhe me te mirendertuara ne kete zone duke ju ofruar siguri, qetesi dhe ajer te paster. Komplek...

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1215-3b) Cmimi:550 Euro

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron cilesi shume te larte ndertimi, administrim dhe ashensor. Me nje siperfaqe pre...

Apartament 1+1 me qera afer shkolles Ali Demi ne Tirane (TRR-1115-80K) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ali Demi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire prej 84 m2 ofron: Dhome ndenje bashkanjgjitur me kuzhine, dhome gjumi, garderob, tualet, korr...

Apartament 2 + 1 me qera prane MInistrise se Jashtme ne Tirane (TRR-1115-78b) Cmimi:350 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ju ofron cilesi te mire ndertimi, administrim, siguri me kamera dhe ashensor. Banesa ka nje...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Myslym Shyri in Tirana (TRR-1115-77K) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire banimi prej 147 m2 ofron: Dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ...

Apartament 2 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-1115-75b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ju ofron sheshpushim te gjelberuar, administrim, siguri, ashensor dhe mundesi per vend parkimi ne garazhd...

Apartament 2+1 me qera afer kopshtit zoologjik ne Tirane (TRR-1115-74K) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me pamje nga ana e kopshtit zoologjik dhe liqenit. Me 150 m2 hapesire banimi ofron: Dhome e madhe ndenje bashkangjit...

Apartament 3+1 me qera afer kopshtit zoologjik ne Tirane (TRR-1115-73K) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me pamje nga ana e kopshtit zoologjik dhe liqenit. Me nje hapesire prej 170 m2 ofron: Dhome e madhe ndenje bashkang...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1115-66b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane kishes Katolike. Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensor. Me nje siperfaqe prej 122 m2 banesa ndahet ne sallo...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1115-62b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane kafe Flora. Banesa ka nje siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet...

Apartament 3+1 me qera ne nje kompleks modern banimi ne Lunder , Tirane , (TRR-1115-57a) Cmimi:1450 Euro

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG. E pozicionuar ne nje nga residencat me te preferuara dhe me te mirendertuara ne kete zone duke ju ofruar siguri, qetesi dhe ajer te paster. Kompleksi eshte i...

Apartament 1 + 1 me qera afer Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1115-50K) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Me nje hapesire banimi prej 87 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballk...

Apartament 2+1 ne shitje tek Zogu i Zi ne Tirane (TRS- 915-3m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Po...

Cmimi:94.500 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1014-22j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndo...

Cmimi:400 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1014-23b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Mustafa Matohiti. Ndodhet ne katin e 7...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Bogdaneve ne Tirane (TRS-1014-24b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne rrugen Edit Durham. Ndodhet ne kati...

Cmimi:155.000 Euro

Ambjent per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1014-25j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Po...

Cmimi:600 euro