Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3+1 per zyra me qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-418-40d) Cmimi:400 Euro

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale e zyres eshte 93.30 m2 e ndare ne dy apartamente 78.30 m2 dhe 15 m2 Apartamenti me siperfaqe me t...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-418-39d) Cmimi:900 Euro

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 te organizuar ne tre kate dhe 240 m2 truall. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, tualet dhe ballkon. Kati i dyte dhe i trete kane ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane (TRR-418-38L) Cmimi:350 Euro

Zyre me qera ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 65m2 organizohet ne 2 ambiente sebashku me nje tualet. Zyra ofrohet bosh dhe ka te ins...

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane, (TRS-418-37a) Cmimi:500.000 Euro

Vile per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Pozicionohet ne nje pjese  te qete te kesaj zone dhe te rrethuar me vila te tjera, shume prane kompleksit Vizion Plus. Vila ka nje siperfaqe toke prej 388 m2 dhe hapesire te bre...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-418-36L) Cmimi:350 Euro

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por pa ashensor, buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 70m2 organizohet ne 3 ambiente te ndryshme sebashku me nje tualet. ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor keko ne Tirane (TRS-418-35L) Cmimi:55.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 73.5 m2 dhe siperfaqe te brendshme 65m2  ndahet ne sallon bashke me kuzhin...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-418-34d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 94 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet. ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRS-418-33L) Cmimi:54.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 72.1 m2 dhe siperfaqe te brendshme 63.6 m2 organizohet ne sallon bashke me k...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane (TRS-418-32L) Cmimi:54.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 72.1 m2 dhe siperfaqe te brendshme 63.6 m2 organizohet ne sallon bashke me ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Kasharit ne Tirane, (TRR-418-31d) Cmimi:1000 Euro

Vile me qera prane qendres Pajtoni ne rrugen Beshku ne zonen e Kasharit shume prane qytetit te Tiranes. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 300 m2 dhe siperfaqe trualli 200 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne trek ate nga 1...

Zyre me qera prane Qendres Toptani ne Tirane, (TRR-418-30d) Cmimi:583 Euro

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ambiente te ndara me fasade xhami. Ofrohet e pamobiluar ne nje gjendje te mirembajtur. Ftohja dhe ngrohja siguro...

Ambient zyrash per qera afer qendres se Tiranes, (TRR-418-29d) Cmimi:3223 Euro

Zyre me qera prane qendres Toptani  ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje ndertese te re biznesi, ku operojne te njohura kombetare dhe nderkombetare. Siperfaqja e zyres eshte 293 m2 e ndare ne 5 ambiente dhe tualet....

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Tregut Elektrik ne Tirane (TRR-919-38S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia nd...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-919-39L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-919-40T)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-919-41S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:330 Euro

Zyre me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-919-42T)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:1700 Euro