Apartament 2+1 me qira ne zonen e Linzes, ne Tirane

ID TRR-1122-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Gaxherri

Apartament 2+1 me qira midis zonen se Linzes dhe Freskut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje kompleksi te ri te sapoperfunduar ne zone.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe siperfaqe te brendshme 99m2 organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy depo, dhe korridori lidhes.
Banesa eshte e sapomobiluar me cdo gje te re dhe te nevojshme per nje jetese sa me te kendshme.
Apartamenti eshte i orientuar nga JugPerendimi dhe drita natyrale eshte nje faktor pozitiv ne apartament.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon.
Gjithashtu ambienti ka pamje te lire dhe te kendshme te qyetit te Tiranes.
Ofrohet dhe mundesi parkimi ne ambientet e Kompleksit.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.
Zona kohet e fundit ka marr shume zhvillim dhe ka akses te shpejte me zonen e Freskut, Shkozes etj.
 

Cmimi 35.000 leke/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje kompleks te ri p
Me Qira 1114-59b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sulejman Pasha, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Me Qira 722-27Z 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sulejman Pasha, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ...

Apartament me qera prane Casa Italia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile.
Me Qira 1217-17d 200 €

Apartament me qera prane Casa Italia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qira prane Fushes se Ali Demit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1220-6D 400 €

Apartament 2+1 me qira prane Fushes se Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 220-20S 370 €

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe t
Me Qira 516-54K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje vile 2 ...

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 318-60R 350 €

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera perballe ish Ekspozites “Shqiperia Sot” ne Tirane.
Apartamenti n
Me Qira 713-43 400 €

Apartament 3+1 me qera perballe ish Ekspozites “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...