Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Dyqan per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane (TRS-318-25L) Cmimi:39.000 Euro

Dyqan per shitje prane rruges Engjell Mashi ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Me siperfaqe prej 42.8m2 organizohet ne ambient open space sebashku me nje tualet. Pjesa ballore...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane , (TRR-318-24a) Cmimi:2500 Euro

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne nje kodrine me pamje te bukur perpara dhe rrethuar nga vila dhe rezidenca te tjera.  Me nje siperfaqe te brendshme prej 600 m2 dhe trualli prej 1200 m2 kjo vile ofron t...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-318-23R) Cmimi:270 Euro

Apartament me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me hapesire te ...

Toke per shitje prane zones se Kasharit ne Tirane (TRS-318-22L) Cmimi:80.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen Locka ne zonen e Yrshekut ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore me hyrje-dalje ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres. Toka ka siperfaqe totale prej 743 m2 ndersa ne certificate ka te regjis...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-318-21L) Cmimi:125.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 107m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 organizohet ne sallon bashke me ...

Apartamente 1+1 me qera ditore ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-318-20R) Cmimi:35 Euro

Apartamente me qera ditore prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Milto Sotir Gura ne Tirane. Siperfaqja totale prej 50 m2 e secilit eshte e organizuar ne nje dhome n...

Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-318-19d) Cmimi:500 Euro

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne dy ambiente, tualet, ballkon dhe koridor. Zyra ofrohet e pamobiluar. F...

Dyqan ne shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-318-18E) Cmimi:55.000 Euro

Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne zonen e Freskut, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe perfshin 2 ambiente te medha me nga 2 tualete. Ofrohet bosh. Ambi...

Apartament 2+1 per shitje prane Concord Center ne Tirane (TRS-318-17R) Cmimi:75.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane kompleksit Concord ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Siperfaqja totale prej 104 m2 organizohet ne nje sallon me kuzhine te...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-318-16L) Cmimi:98.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mima prane Qendres Kristal ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Me siperfaqe totale 115.62m2 dhe te bredshme 96.9m2 ndahet ne ambient ndenje sebashk...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-318-15d) Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 105.4 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tualet dhe dy b...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-318-14R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Siperfaqja totale prej 85 m2 eshte e organizuar n...

Zyre me qera afer qendres tregtare ETC ne Tirane (TRR-1215-59b)
Tirane,Albania

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-60b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tirane. ...

Cmimi:350 Euro

Zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1215-61b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Zyra ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-62K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-1215-63K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Apartament...

Cmimi:450 Euro