Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1 + 1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-616-43b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise se Arkives te Shtetit. Me nje siperfaqe prej 50 m2 banesa ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi matrim...

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-616-42K) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor shume prane Bulevardit Bajram Curri. Ka nje hapesire banimi prej 70 m2 te shperndare ne dhome ndenje, kuzhin...

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-616-41b) Cmimi:125.000 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat, prane qendres Kristal. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 110 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korido...

Lokal modern per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-616-40b) Cmimi:200.000 Euro

Lokal per shitje prane Komisariatit numer 3 ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese te vjeter 4-kateshe, buze rruge kryesore. Ambienti ka siperfaqe prej 50 m2 se bashku me nje tualet dhe dhome te vogel magazine....

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRR-616-39K) Cmimi:50.000 euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire. Ka nje hapesire banimi prej 55 m2 te shperndare n...

Zyre me qera prane zones se 21 - Dhjetorit ne Tirane (TRR-616-38b) Cmimi:400 Euro

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 137 m2 te ndare ne 4 dhoma, kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone dhe ko...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-616-37K) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati modern me dy ashensor shume prane Stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire banimi prej 128 m2 te shperndare ne dhome ndenje b...

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-616-36b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 113.6 m2 banesa organizohet ne ambient te madh se bashku me ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-616-35b) Cmimi:400 Euro

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ne krah te qendres Globe. Banesa ka siperfaqe verande prej 90 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 94 m2 te ndare n...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-616-34K) Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me 2 ashensore ne zonen e Bllokut. Ka nje hapesire banimi prej 140 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje bashka...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-616-33K) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, ne fillim te rruges Nikolla Lena. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor vetem disa metra larg bllokut te Ambasadave. Ka nje hapesire prej 70 m2 te...

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-616-32b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te kompleksi Halili. Me nje siperfaqe prej 113 m2 banesa organizohet ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, koridor, tual...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-7d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndo...

Cmimi:470 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-8d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet n...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-9E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit...

Cmimi:320 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1018-10L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1018-11L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:500 Euro