Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes ( TRR-615-55m) Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara dhe  me qendrore te kryeqytetit....

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-615-54b) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut Kombetar. Banesa eshte papafingo dhe ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, kor...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-615-53m) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje vile ne nje zone te qete te qytetit. Me siperfaqe 150 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar me zone ngrenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Zyre me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-615-52m) Cmimi:350 Euro

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Bllok ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor ne rruge kryesore. Me siperfaqe 63 m2 ofron 2 ambjente openspace dhe tualet. Zyra ndricohet me drite natyrale...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-615-51b) Cmimi:74.000 Euro

Apartament per shitje prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 98 m2 te ndare ne sallon te madh, 2 dhoma gjumi, tualet, ...

Apartament 1+1 ne shitje prane sheshit Wilson ne Tirane (TRS-615-50m) Cmimi:97.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 78.5 m2 prej te cilave 71 m2 jane siperfaqe e brendshme. Ofron sallon, kuzhine, dhom...

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha prane zones se Laprakes ne Tirane (TRS-615-49b) Cmimi:62.000 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24 ore, administrim dhe ashensor. Ka ndertim teper cilesor dhe she...

Vile ne shitje prane Saukut ne Tirane (TRS-615-48m) Cmimi:180.000 Euro

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane. Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr rrethues dhe shtrihet ne nje truall 370 m2 . Nje kat i viles sherben si ambjent biznesi supermarket. Ambjenti i brendshem es...

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko, e pershtatshme per zyra , Tirane (TRR-615-47a) Cmimi:400

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te sapo perfunduar perballe me kompleksin Vizion Plus. Ka nje siperfaqe prej 113 m2 dhe ofron pjesen e sallonit,pjesen e kuzhine...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane (TRS-615-46m) Cmimi:80.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja . Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka nje hapesire 68 m2 me hipoteke . Hapesira eshte e shperndare ne sallon, kuzhine, 2dhoma gjumi...

Zyre me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-615-45b) Cmimi:300 Euro

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri pas hotel Mondialit ne Tirane. Pallati eshte ndertuar vitet e fundit dhe ofron siguri me kamera 24-ore, administ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-615-44b) Cmimi:320 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 72 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, koridor dhe tualet. Mobil...

Apartament 1+1 ne shitje, rruga Misto Mame, Tirane (TRS-101-43)
Tirane,Albania

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 . Ky apartament eshte i orga...

Cmimi:Okazion-Deal

Apartament per shitje ne Yzberisht, ne Tirane, TRS-101-63)
Tirane,Albania

Apartamentet ndodhen ne nje ndertese te re  cila ka perfunuar t...

Cmimi:390 �/m2

Apartament per shitje prane liqenit ne Tirane, (TRS-101-44)
Tirane,Albania

Tirane, apartament 2+1. -Kompleksi i apartamenteve zhvillohet ne 2-k...

Cmimi:1700

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi, mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-45)
Tirane,Albania

Tirane, apartament 2+1, (mbrapa shkolles Harry Fultz -Shitet apartam...

Cmimi:Okazion

Apartament 3+1 ne shitje tek Kalaja ne Vlore, (VLS-101-5)
Vlore,Albania

Apartament i ri te Kalaja ne Vlore 131.25m2, a large living and dini...

Cmimi:900 /m2