Magazine me qira ne Sauk te Vjeter, ne Tirane

ID TRR-1022-36Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 600
Sipërfaqe m2 120
Lartesia 3
Shperndarja 1
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sauk i Vjeter Qender

Magazine me qira ne rrugen ne Sauk te Vjeter Qender, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje vile private.
Ka nje siperfaqje prej 120m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space.
Magazina eshte e pajisur me dy tualete dhe me sistem ajrimi.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, zonen e Teg, Saukun e Ri etj.

Cmimi: 600 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.

Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nd
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-k
Me Qira 1221-41V 700 €

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe me ashensor ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka ...

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne
Me Qira 822-45Z 670 €

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ...