Magazine me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Katund i Ri, Kashar

ID TRR-1020-53V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 232
Lartesia 3
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Katund i Ri, Kashar

Magazine me qira prane autostrades Tirane-Durres ne Kashar.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2-kateshe.

Ka nje sipefaqe prej 232 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space dhe me lartesi 3.20 meter.

Ndertesa sapo eshte perfunduar dhe ambienti mund te modifikohet sipas llojit te aktivitetit.

Mund te perdoret per shumellojshmeri aktivitetesh, si market, zyra te ndryshme, linje prodhimi etj.

Ndodhet ne nje zone industrial ku prane ushtrojne aktivitetin kompani te ndryshme prodhimi.

Ka akses direkt ne rrugen Sadik Petrela, rrugen Ali Pashe Gucia, rrugen Dardania dhe autostraden Tirane-Durres.

Mundesi parkimi perreth nderteses.

 

Cmimi: 1000 Euro/ Muaj ( Tatim i perfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese
Me Qira 922-7Z 1100 €

Magazine me qira ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ndertese dy kateshe perballe ...