Magazine me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1123-42X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 600
Sipërfaqe m2 300
Lartesia 3
Shperndarja 4
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pandeli Vangjeli

Magazine me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin nendhe te nje residence 5 kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 300 m2, lartesi prej 2.5 m dhe organizohet ne nje ambient open space, 3 ambiente pune dhe 2 tualete. 
Magazina i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Magazina ka dy hyrje dhe dalje, ne ane te ndryshme  te residences. 
Eshte e pershtatshme per magazinim produktesh, per shtypshkronje e per shume biznese te tjera.
Residenca pozicionohet ne nje zone te qete, ne te cilen gjeni dhe mundesi parkimi.
Zona ka dalje te menjhershme ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Saukut dhe ne qendren e Tiranes. 


Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy k
Me Qira 1221-2V 665 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese dy kateshe.  Ka ...

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne
Me Qira 822-45Z 670 €

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ...

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-k
Me Qira 1221-41V 700 €

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe me ashensor ...

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.

Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje nd
Me Qira 516-18K 650 €

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe ...