Magazine me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-516-18K)

ID TRR-516-18K
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 650 euro
Sipërfaqe m2 400 m2
Lartesia 0
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Shalqizi

Magazine me qera ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.

Magazine ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe shume prane rruges kryesore.

Ka nje hapesire totale prej 400 m2 te shperndare ne hapesire te madhe,  tulate dhe nje zyre te vogel.

Magazina ka nje lartesi prej 5 m, aktulisht funksionon si mobileri dhe eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi si rrobaqepsi ose per firma prodhimi te ndryshme.

Ndodhet prane shume sherbimeve te ndryshme dhe ka akses ne rrugen e Elbasanit dhe autostraden Tirane-Elbasan.

Ne cmim jane te perfishira taksat dhe konsumi i ujit.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe
Me Qira 519-57T 750 €

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te ...

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe.

Magaz
Me Qira 919-21T 700 €

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe. Magazina ka nje ...

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-katesh
Me Qira 820-17V 700 €

Magazine me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 2-kateshe. Ka nje ...