Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-419-9S) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile kater kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-419-8S) Cmimi:260 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, korridor dhe ballko...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-419-7S) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tuale...

Apartament dupleks per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-419-6L) Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri. Ofron siperfaqe totale prej 142 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 132 m2 te organi...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-5T) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me dy ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 66 m2 te ...

Garsoniere me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-4T) Cmimi:400 Euro

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe e...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-419-3L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 56 m2 te organzuar ne sallon sebsahku me kuzhine,...

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-419-2L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallatit te ri. ofron siperfaqe totale prej 142 m2  te organizuar si me poshte: Ne katin...

Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-419-1T) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe totale prej 128 m2 e cila eshte e...

Apartament 2+1 me qera prane parkut Rinia ne Tirane (TRR-319-63T) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter. Me nje siperfaqe totale prej 78 m2, shtepia eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, tu...

Zyre me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-319-62L) Cmimi:1500 Euro

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri buze rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 200 m2 te ndare ne 3 ambiente zyre, 2 tualete dhe ballkon. Ngrohja dhe ...

Apartament 3+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-319-61L) Cmimi:132.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale  prej 139 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 121.30 m2 te ndare ne...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-28j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera perballe Qendres Globe ne Tirane. Banesa ndo...

Cmimi:850 euro

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-314-29b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Apartament 4 + 1 me qera per zyra prane qendres ne Tirane (TRR-314-30b)
Tirane,Albania

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:.....

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-314-31b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te Kopshti Zologjik ne Tirane (TRS-314-32b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Apa...

Cmimi:75 000 Euro