Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 3+1 ne shitje te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-514-4j) Cmimi:215.000 Euro

Apatament 3+1 ne shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuar nga te huajt. Rezidenca Kodra e Diellit ju ofron siguri te lartedhe administrim 24h. Gjithashtu, brenda s...

Ambjent per zyra me qera te Europian Trade Center, ETC ne Tirane (TRR-514-3j) Cmimi:2500 Euro

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te biznesit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e XII me siperfaqe totale 139 m2. Aktualisht, zyra eshte e ndare ne dy a...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-514-2b) Cmimi:270 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri perballe Universitetit Luarasi ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 te organizuar mjaft mire ne sallon se bashku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-514-1j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane ish-Restorant Durresit ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe buze Unazes se Vogel se qytetit. Zona eshte e qete dhe mjaft e njohur. Apartamenti pozicionohet ne katin e III-te, me...

Zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-414-65b) Cmimi:600 Euro

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ashensore ose nepermjet shkalleve. Zyra ka nje siperfaqe prej 50 m2. Eshte shume e pershtatshme per zyre ...

Apartament 2+1 ne shitje prane liqenit artificial te Tiranes (TRS-414-64b) Cmimi:90.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi pallatesh prane liqenit artificial te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 100 m2 ajo ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dho...

Apartament luksoz ne shitje te Kopshti Botanik ne Tirane (TRS-414-63j) Cmimi:190.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, plot ajer te paster dhe komoditete jetese. Pallati pozicionohet ngjitur me hyrjen e Kopshtit Botanik, shume prane ...

Zyre/Apartament per shitje te Liqeni Artificial ne Tirane, (TRS-414-62a) Cmimi:3000 Euro / m2

Zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.Zyra pozicionohet ne katin e trete nga toka te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur ne hyrje te Parkut te madh te Tiranes.Me nje siperfaqe prej 89 m2 ofron nje ambjent te hapur pe...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-414-61j) Cmimi:350 Euro

Ambjent per zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 25 m2. Hapesira eshte e ndare ne dy dhoma qe lidhen me nje korridor te vogel. Dhomat jane 10 m2 dhe ...

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane , (TRS-414-60b) Cmimi:141.600 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe prej 118 m2 shtepia ka nje ndarje shume praktike te dhomave. Ajo perfshin sallon se bash...

Dyqan me qera prane liqenit artificial ne Tirane (TRR-414-59b) Cmimi:300 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane liqenit artificial ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 ku perfshihet dhe nje tualet. Brenda ne dyqan jane bere dhe disa pu...

Apartament 1+1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-58b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne Tirane. Zona eshte shume e qete dhe plot ajer te paster. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 ku perfshijme, sallon se ba...

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-216-1K)
Durres,Albania

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Toka ka nje siperfaqe...

Cmimi:115.000 euro

Vile 3 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit , (GLS-414-1)
Golem,Albania

Vile per shitje ne  Golem Qerret. Vila ndodhet ne nje kompleks...

Cmimi:320.000

Vile 3 - kateshe ne shitje ne fillimin e rruges e Elbasanit ne Tirane (TRS-414-19b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit n...

Cmimi:350.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1214-4b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-414-20b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 euro