Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-48) Cmimi:210.000 Euro

Apartament per zyra ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2.  Hapesira...

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-47) Cmimi:1000 Euro

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2. Hapesira eshte e nd...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri, afer Bllokut ne Tirane, (TRR-313-46) Cmimi:400

Bulevardi Bajram Curri, pranë Bllokut, jepet me qera një apartament 85 m2, 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndënje, 1 kushinë, 2 ballkone, 1 tualet. Apartamenti nd...

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit, Tirane (TRS-313-44) Cmimi:3.000.000 EUR

Toke per shitje ne zonen e Yzberishit ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 47.000 m2 dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim te cdo lloji fushe si banim ashtu edhe fabrika. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-313-43) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera perballe shkolles ‘Petro Nini Luarasi’ ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e IX te nje pallati te ri me siperfaqe 70m2. Banesa o...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-313-42) Cmimi:170.000 euro

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e III te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 103 m2. Banesa eshte e or...

Ambjent per zyra me qera te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-313-41) Cmimi:620 Euro

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe ...

Apartament 2+1 ne shitje ne bllokun Vasil Shanto ne Tirane (TRS-313-40) Cmimi:85.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Viktor Eftemiu ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2, apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri. Banesa ofrohet e mobiluar ne menyre...

Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto ne Tirane (TRR-313-39) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te banimit te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon t...

Vile 2 kateshe ne shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRS-313-38) Cmimi:1650 euro/m2

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila perfshin 200 m2 siperfaqe te brendshme dhe 100 m2 oborr te gjelberuar. Kati i pare eshte i organizuar ne par...

Vile 2 kateshe me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane(TRR-313-37) Cmimi:1000 Euro

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin sallonin, kuzhinen, banjo dhe garazhdin per 2 makina. Kati i dyte esh...

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane(TRS-313-36) Cmimi:920 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje te Ministria e Drejtesise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e V te nje pallati te ri, me siperfaqe 112 m2. Banesa eshte e pershtatur ne ...

Toke per shitje ne lagjen Skenderbeu prane qytetit te Lezhes (LES-116-1b)
Lezhe,Albania

Toke per shitje prane prane lumit Drin ne Lezhe. Ndodhet buze rruge...

Cmimi:160.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-116-26b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:63.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane qendres Kristal ne Tirane (TRS-116-27b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 3+1 me qera shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-116-28K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-116-29b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tira...

Cmimi:250 Euro