Apartament 1+1 per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-124-16X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 55
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Foto Xhavella

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 55 m2 dhe siperaqe te bredshme prej 46 m2. 
Organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon.
Dhoma e ndenjes dhe ballkoni kane dalje menjehere ne ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Shtepia orientohet nga jugu dhe ofron drite natyrale per gjate gjithe dites.
Apartamenti i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe eletrike te rinovuara vitin e fundit. 
Prane baneses mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Astirit, ne zonen e Kasharit, ne zonen e Laprakes dhe ne autostraden Tirane-Durres. 
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 75.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompl
Në Shitje 214-21b 85.000 €

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te kompleksi Kolombo 2 ...

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane.
Pallati po ndertohet me cilesi te
Në Shitje 1121-23N 73.700 €

Apartmente per shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Pallati po ndertohet me cilesi te larte dhe pritet te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 1020-48V 87.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1120-3a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje prej ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m
Në Shitje 123-4V 85.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Banesa ka nje siperfaqe prej 58.2 m2. Ndodhet ne katin ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te
Në Shitje 1016-14K 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shemsi Haka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja prane xhamise ne Tirane.
Apartamenti poziciono
Në Shitje 522-40S 80.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja prane xhamise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te ...

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte t
Në Shitje 723-49X 80.650 €

Apartament 1+1 per shitje ne Linze ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...