Apartament 1+1 per shitje prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.

ID TRS-1222-22V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 78.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 55.4
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hekali

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te vjeter shume prane Rruges Bardhyl.
Ka nje siperfaqe prej 55.4m2 , organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shtepia ofrohet bosh , eshte e saporikosntruktuar , e shturar me parket . 
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne sallon.
Orientohet nga Jugu dhe Perendimi.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar dhe ofron te gjitha facilitetet si shkolla, supermarket, farmaci etj.
Ka akses te lehte ne rrugen Bardhyl , Shkolla e kuqe , Pazari I Ri , Spitalet , etj .
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 78.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e s
Në Shitje 918-42S 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes, prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje ...

Apartament 1+1 per shitje  afer rruges Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5
Në Shitje 1116-34d 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje  afer rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Him Kolli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje
Në Shitje 120-40H 87.500 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Him Kolli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Vëllezërit Manastirli, prane Bllokut te Ambasadave ne T
Në Shitje 723-65Z 90.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Vëllezërit Manastirli, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dafinave, prane shkolles Dhora Leka, ne zonen  e ish Fushe
Në Shitje 423-36Z 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dafinave, prane shkolles Dhora Leka, ne zonen  e ish Fushes se Aviacionit ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane.
Ofrohen 2 apartamente per shitje me
Në Shitje 120-53T 90.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente per shitje me siperfaqe totale 75 ...

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha.

Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 517-17K 87.000 €

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-50E 67.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Tafaj, prane gjimnazit Partizani ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte dhe te ...