Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Vile 2 kateshe me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane(TRR-313-37) Cmimi:1000 Euro

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Me siperfaqe 100 m2 kati i pare perfshin sallonin, kuzhinen, banjo dhe garazhdin per 2 makina. Kati i dyte esh...

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane(TRS-313-36) Cmimi:920 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje te Ministria e Drejtesise ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e V te nje pallati te ri, me siperfaqe 112 m2. Banesa eshte e pershtatur ne ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane(TRS-313-35) Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 115 m2. Aktualisht apartamenti eshte i orga...

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane(TRS-313-34) Cmimi:68.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje te ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me siperfaqe 85 m2. Eshte i shperndare ne sallon te bas...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-313-33) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Apartament pozicionohet ne katin e II te nje pallati te ri, me sipërfaqe 105m2. Eshte i organizuar ne sallonte...

Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-313-32) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqje prej 105 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe nje kuzhine te perba...

Apartament 1+1 ne shitje te Stadiumi Dinamo ne Tirane(TRS-313-31) Cmimi:1200 euro/m2

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe te brendshme 77.6m2. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te bashkengjitur me kuzhinen, dhome gjumi, banjo dhe ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane(TRS-313-30) Cmimi:2500 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VIII te nje pallati te ri, me siperfaqe 105m2. Apartamenti ne shitje perfshin:...

Apartament 1+1 me qera te Stadiumi Selman Stermasi ne Tirane(TRR-313-29) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne prane shkolles 9-vjecare “Emin Duraku” ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 77 m2. Apa...

Apartament 2+1 ne shitje ne Komune te Parisit ne Tirane(TRS-313-28) Cmimi:85.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje kompleks pallatesh, me siperfaqe 100m2. Apartamenti eshte i shperndare...

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRS-313-27) Cmimi:490.000 euro

Vile 2 kateshe ne shitje pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Trualli perfshin 310 m2, ne nje nga zonat me t...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-313-26) Cmimi:74.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 80 m2. Apartamenti perfshin sallonin te...

Lokal per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-315-28b)
Tirane,Albania

Lokal per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Eshte gjysem...

Cmimi:196.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-315-29d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri. Ne nje nga zonat me ...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRR-315-32d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera tek Radio Televizioni Shqiptar, ne rrugen The...

Cmimi:750 Euro

Vile 4 - kateshe per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-315-33b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Ndodhet ne nje zone...

Cmimi:320.000 Euro

Toke dhe magazine me qera prane rruges se Aeroportit ne Kashar, Tirane (TRR-315-34b)
Tirane,Albania

Toke me qera ne fillimin e rruges se Domjes ne Tirane. Ka siperfaqe...

Cmimi:3.750.000 Euro