Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1018-63E) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje k...

Zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1018-62L) Cmimi:550 Euro

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te sapoperfunduar prane Qendres se Tiranes. Ofron siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, 2 tualete, korridor edh...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1018-61L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges Myslym Shyri. Ofron siperfaqe totale 190 m2, nder to 130 jane te brendshme dhe 60m2 eshte verande. Organizohet ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-60E) Cmimi:330 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Emil Legrand, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000, pa ashensor. Siperfaqja prej 141 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1018-59E) Cmimi:700 Euro

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne tre ambiente, nje korridor, 2 tualete dhe 2 ballkone. Of...

Zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1018-58L) Cmimi:420 Euro

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen Myslym Shyri. Ofron siperfqe totale prej 70 m2 te organizuar ne 2 ambiente zyre, tualet dhe ballkon. Ne apar...

Apartament per zyra me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane, (TRR-1018-57d) Cmimi:300 Euro

Apartament per zyra me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete. Ka nje siperfaqe totale prej 76 m2 te organizuar ne dy ambiente, kuzhine, ballkon dhe tualet. Ofrohet e pamobiluar dhe eshte e pape...

Apartament modern 2+1 ne shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane (TRS-1018-56E) Cmimi:87.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Tom Plezha, ne zonen e Unazes se Re, prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 85 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenj...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1018-55d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera  mbas Hotel Ferrarit ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 110 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, kor...

Apartament 2+1 ne shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-1018-54E) Cmimi:87.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vitit 2000 pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 106 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1018-53L) Cmimi:107.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 107.05 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98.69 m2 organizohe...

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1018-52E) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial, ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 211 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 3 tu...

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-215-20b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pozi...

Cmimi:90.000 Euro

Vile ne shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-114-1)
Gjiri i Lalzit,Albania

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje tr...

Cmimi:280.000 Euro

Apartament ne shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane ( TRS-215-21m )
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane 21-Dhjetorit ne Tirane . Apartamenti ...

Cmimi:98.000 Euro

Toke per shitje prane bregdetit te Spilles ne Kavaje (KVS-215-1b)
Kavaje,Albania

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille te Kavajes. Poziciono...

Cmimi:20.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane , (TRS-215-22a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Osman...

Cmimi:88.000