Apartament 3+1 me qera prane TEG ne Tirane

ID TRR-123-36G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 190 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sefer Shima

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sefer Shima ne Tirane .
Pozicionohet ne katin e dyte ten je vile tre kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 190 m2 te organizuar ne salloh, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete 
dhe nje ballkon rreth gjithe katit.
Dy prej dhomave ofrohen te mobiluara ndersa njera eshte ne proces mobilimi.
Jepet per qera e mobiluar ne menyre bashkekohore. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne salon dhe ne njeren nga dhomat.
Dhomat jane te bollohshme dhe te ndricuara nga drite natyrale pergjate dites.
Ne vile ka edhe mundesi parkimi.
Zona pereth eshte e qete dhe e gjelberuar, e preferuar si nga vendasit dhe te huajte.
Ndodhet pak minuta larg qendres tregtare TEG dhe ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, autostraden Tirane-Elbasan etj.

Cmimi 45.000 ALL/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 518-54L 350 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1219-29T 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati
Me Qira 413-55 500 €

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  t
Me Qira 117-32d 500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1119-56L 450 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e trete te nje vi
Me Qira 1021-30V 500 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje vile ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe
Me Qira 617-64L 350 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament 3+1 me qira prane restorant Gjeli ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te
Me Qira 920-12V 350 €

Apartament 3+1 me qira prane restorant Gjeli ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re pa ...