Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane

ID TRR-913-4
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Zoologjik

Jepet me qira apartament 3+1 në rrugën Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar me një stil modern.
Kuzhina ka te gjitha pajisjet e nevojshme per gatim.
Mobiljet jane te reja dhe shumë te rehatshme.
Punimet e brendshme janë bërë me gips, dyert prej druri amerikan, dritaret me xham të dyfishtë, fasada e izolimit termik, etj.
Ka 3 kondicioner te instaluar ne secilen dhome per ngrohjen dhe ftohjen.
Zona perreth ofron të gjitha sherbimet e nevojshme per te jetuar.
Ka akses te lehte ne rrugen Liqeni i Thate, Liqenin Artificial, zonen e Komunes se Parisit etj.
Mundesi per te parkuar makinen në lagje.

Cmimi 600 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1016-25d 550 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile ka teshe pa ...

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin
Me Qira 518-39a 550 €

Apartament per zyre ose banim me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e trete te ...

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati
Me Qira 1216-23d 500 €

Aparatment me qera ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste  te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 919-38S 500 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi.
Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 1116-41L 700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi. Banesa ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-katesh
Me Qira 915-47b 700 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges ...

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 819-31S 700 €

Apartament 3+1 me qera te rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne Kompleksin Vizion + ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te kom
Me Qira 1020-32D 500 €

Apartament 3+1 me qira ne Kompleksin Vizion + ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te kompleksit. Ka nje ...