Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Universitetit Europian te Tiranes (TRS-518-9E) Cmimi:105.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes). Apartamenti, ndodhet ne katin e gjashte, pallat i ri, ne Rrugen Shefqet Musaraj, shume prane zones se 21 Dhjetorit. Ka nje siperfaqe 117 m2 te brendshme, e org...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-518-8E) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private. Apartamenti, pozicionet ne katin e pare dhe te dyte, ne Rrugen Hajdar Hidi, shume prane me Rrugen e Kavajes dhe qendren e Tiranes. Ka nje siperfaqe 119.7 m...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-518-7L) Cmimi:65.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ju ofron administrim, siguri dhe ashensor. Gjithashtu ai ka nje cilesi shume te mire ndertimi me kus...

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-518-6L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 102 m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallo...

Zyre me qera ne qendren tregtare ETC ne Tirane (TRR-518-5L) Cmimi:2175 Euro

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme prej 120.8m2 organizohet ne 2 ambiente zyre sebashku me nje tuale...

Apartament 3+1 per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRS-518-4d) Cmimi:187.000 Euro

Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial ne zonen e Lundres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron siperfaqe totale prej 170 m2. Siperfaqja e brendshme eshte 150 m2 e organizuar ne sallon te madh, kuzhine, tre dhom...

Ambient zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-518-3L) Cmimi:15.760 Euro

Zyre me qera ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Zyra ofron siperfaqe totale prej 1970 m2 te organizuar ne 15 dhoma zyre, 5 tualete, salle mbledhjesh, rec...

Apartament 2+1 per qera ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-518-2d) Cmimi:380 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 108 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartament...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-518-1L) Cmimi:330 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Arben Broci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe te brendeshme banimi prej 65 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzh...

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-418-66T) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron nje siperfaqe 170 m2. Siperfqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone, koridor dhe dy t...

Apartament 3+1 per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-418-65L) Cmimi:83.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe te brendeshme prej 103.64 m2 organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-418-64a) Cmimi:1500 Euro

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane, shume prane me Unazen e Madhe te sapondertuar. Vila ka nje siperfaqe prej 420 m2  ndertimi  e ndare ne 3 kate dhe 320 m2 siperfaqe oborri rrethues i viles. Kati i pare ka nej hap...

Apartament 1 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-1014-33b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Hamdi Sina. Ndodhet ne katin e 2-te...

Cmimi:40.500 Euro

Dyqan per shitje prane rruges Frederik Shiroka ne Tirane (TRS-1014-34b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane Kopshtit Nr:2.Ambjenti ndodhet ne katin e par...

Cmimi:80.000 Euro

Dyqan ne shitje prane rruges Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-1014-35j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Peti ne Tirane.Dyqani ndodhet ne...

Cmimi:55.000 euro

Dyqan ne shitje te Pallatet Agimi ne Tirane (TRS-1014-36j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.Dyqani nd...

Cmimi:234.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-1014-37b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje perballe Kompleksit Dajti ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:230.400 Euro