Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-7L) Cmimi:85.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 86 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, tu...

Vile moderne me qera ne zonen e Lundres ne Tirane (TRR-418-6L) Cmimi:1700 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane TEG ne Tirane. Vile moderne me qera ne ne nje residence vilash shume te preferuar nga te huajt ne Tirane. Ka siperfaqe totale trualli prej 395 m2 dhe siperfaqe ndertimi 282 m2 te organizuar ne 3 kate si...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-418-5a) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne pallat te ri, ne katin e katert. Me siperfaqe 125 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon i madh me pamje t...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-418-4a) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne rrugen kryesore shume prane me zonen e Bllokut dhe me sheshin Wilson. Me nje siperfaqe prej 108 m2 ndahet ne sallon, kuzhine n...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-418-3L) Cmimi:800.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Kongresi I Manastirit ne Tirane. Me siperfaqe trualli 406 m2 dhe siperfaqe ndertimi 384 m2 te ndare ne 3 kate si me poshte; Te 3 katet kane te njejten planimetri, te organizuar ne sallon sebashku...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane, (TRS-418-2d) Cmimi:70.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Hasan Sufi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 72.5 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. ...

Apartament 3+1 per shitje ne fillim te Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-418-1L) Cmimi:200.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre  ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Pallati eshte i ri ofron administrim, 2 ashensor, kamera sigure dhe sheshpushime te g...

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-318-80L) Cmimi:99.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri qe ofron administrim ashensor dhe siguri 24-ore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 110m2 te organizuar ne sallon bashke me...

Zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-318-79L) Cmimi:500 Euro

Zyre me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-te te nje vile 4-kateshe shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 150m2 organizohet ne nje ambient open space, 2 dhoma zyre, tualet dhe verande ...

Zyre me qera shume prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRR-318-78L) Cmimi:800 Euro

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile 3–kateshe shume prane me rrugen kryesore. Ka siperfaqe totale prej 244m2 te ndare ne 2 kate si me poshte: Seci...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane, (TRR-318-77d) Cmimi:155 Euro

Apartament me qera prane Birra Tiranes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar me ...

Apartament 2+1 per shitje perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane , (TRS-318-76R) Cmimi:75.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane, perballe me shkollen Harry Fultz. Pozicionohet ne katin e katert dhe te parafundit te nje pallati te vjeter. Siperfaqe te brendshme prej 88 m2 organizohet ne sallon bashke me k...

Apartment per shitje ne Durres, fshati Skallnur, (DRS-712-1)
Durres,Albania

Apartament ne katin e 3-te te nje godine banimi 3-4 kateshe, ne sesi...

Cmimi:60.000

Apartament per shitje tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re , Tirane , (TRS-712-2)
Tirane,Albania

 Shitet apartament 2+1+b+b+shtese 2 dhoma dhe nje banje dhe sip...

Cmimi:75.000

Vile per shitje ne rrugen e Elbasanit, vetem 3 km nga Tirana , (TRS-712-3)
Tirane,Albania

Villa pr shitje n Rrugn e Elbasanit, vetm 3 km nga qendra e Tira...

Cmimi:2500 /m2

Dyqan per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-712-4)
Tirane,Albania

Shitet ambjent per dyqan ne rrugen Irfan Tomini, tek shkolla 26 Nent...

Cmimi:38.000

Toke per shitje ne Berzhite, Tirane , (TRS-712-5)
Tirane,Albania

Shitet toke ne fshatin Berzhite vetem 16 km nga qendra e Tiranes. ...

Cmimi:30 /m2