Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartament me qera Tirane

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-714-42b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit te ne ndertese buze rruges kryesore.  Ndertesa eshte toatlisht e rinovuar dhe ofron nje siguri te larte. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-714-41j) Cmimi:850 euro

Apartament 3+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te njohura ne brendesi te qytetit te Tiranes. Rezidenca ofron cilesi dhe siguri te larte; ambjente argetimi; vende per te luajtur fem...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-714-40b) Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri. Pallati pozicionohet ne nje lagje mjaft te qete te qytetit, ne qender te tij, shume prane pikave kyce te T...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-714-39b) Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti prane ish ambasades Braziliane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri me punime teper cilesore.   Pallati ofron administrim, ashensore dhe siguri. Ka nje siperf...

Apartament 1 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-714-37b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks pallatesh prane liqenit ne Tirane. Ky kompleks I permbush te gjitha kriteret per te bere nje jete sa me te mire dhe te...

Apartament 1 + 1 me qera prane ATSH ne Tirane (TRR-714-36b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues. Pallati ofron administrim dhe ka akses ne bulevardin Zhan D Ark. Ka nje siperfaqe prej 66 m2 te ndare ne ...

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-714-34b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri. Pallati ndodhet buze rruge kryesore, vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes. Ai ofron siguri, administrim d...

Apartament 3 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-714-33b) Cmimi:300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane Shkolles se mesme Qemal Stafa. Pallati eshte I mirembajtur dhe nuk ka ashensore. Ai gjithashtu ndodhet s...

Apartament 1 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-714-31b) Cmimi:300 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane pallatit te sportit Asllan Rusi. Pallati eshte teper cilesor dhe ofron vend parkimi per makinen ne garazhd....

Apartament 3+1 me qera prane Europian Trade Center, ETC ne Tirane (TRR-714-29j) Cmimi:1700 euro

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati cilesore, me administrim dhe siguri 24h. Ka nje siperfaqe prej 160m2 te organizuar ne: sallon ndenje, ambjent gatim-ngrenje, ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Gjimnazit Partizani ne Tirane (TRS-314-49j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Apart...

Cmimi:800 euro/m2

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-16b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:340 Euro

Dyqan per shitje prane Qendres Spitalore Nene Tereza ne Tirane (TRS-816-50b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndod...

Cmimi:700.000 Euro

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-613-31)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II...

Cmimi:800 euro

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Selites ne Tirane (TRS-613-32)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Hasan Vogli ne Tirane.Kjo zone es...

Cmimi:52.500 Euro