Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1115-3b)

ID TRS-1115-3b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 176.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130.5 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes katolike.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 117.5 m2 banesa ndahet ne sallon, dhome ndenje e cila mund te pershtatet si dhome per femije, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, ballkon dhe nje depo e vogel.

Organizimi i ambjenteve eshte perfekt me drite natyrale pothuajse gjate gjihe dites dhe me orientim nga lindja e perendimi.

Dhomat kane hapesira te konsiderueshme dhe dritaret jane dopio xham, te pajisura edhe me grila.

Pallati ndodhet ne nje nga pikat kyce te Tiranes me akses te drejperdrejte ne rrugen e Kavajes. 

Zona preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt. Eshte e qete dhe shume e zhvilluar.

Ketu do te gjeni shkolla te ndryshme, bar-kafe, dyqane, supermarkete, minimarkete, furre buke, pasticeri etj.

Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke.

Cmimi 1350 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 321-9V 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit.
Ai ndodhet ne katin e pare ne nj
Në Shitje 814-35b 185.000 €

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit. Ai ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ...

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga komplekset ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Eshte i pozicio
Në Shitje 621-13V 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga komplekset ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 8 ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati t
Në Shitje 821-47F 163.000 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe n
Në Shitje 921-6V 170.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 1119-47T 185.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 1218-4E 187.500 €

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste ...