Ambient biznesi me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-923-32G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Sipërfaqe m2 50
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Ambiet biznesi ne rrugen e Kavajes ne Tirane .
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues afer rruges kryesore. 
Ka nje siperfaqe totale prej  50m2 dhe eshte i organizuar ne forme dupleksi. 
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 35m2 i organizuar ne nje hapsire pune dhe tualet, shkallet lidhese mundesojne bashkimin me katin e dyte i cili eshte 15m2 dhe ofron nje ambien pune.
Eshte mundesi e mire per veprimtari te ndryshme biznesi; si zyre kontabiliteti, zyre marketingu, etj.
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e aksesueshme ne lidhje me sherbimet qe ofron.
Ka akses te lehte me zonat e tjera si ; rruga Muhamet Gjolleshaj, me zone e Vasil Shantos, lidhet me qendren e Tiranes, me zonen e Myslym Shyrit. 
Cmimi 1300 euro/muaj  

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar-restorant me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pall
Me Qira 1116-48L 1200 €

Bar-restorant me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pallati ekzistues me ...

Ndertese 2 kateshe me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane.
Obiekti ndodhet buze rruge kryes
Me Qira 520-27S 1200 €

Ndertese 2 kateshe me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane. Obiekti ndodhet buze rruge kryesore. Ka nje ...

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vj
Me Qira 120-37H 1200 €

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruges ...

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge
Me Qira 720-26V 1200 €

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges. Ka nje ...

Ambient dyqani per qira prane Condor Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge
Me Qira 522-24S 1200 €

Ambient dyqani per qira prane Condor Center ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruge. Ka nje siperfaqe ...

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe.
Me Qira 120-38S 1200 €

Dyqan me qira ne rrugen Metrush Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 kateshe. Dyqani ka nje ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati kryes
Me Qira 120-41T 1200 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati kryesor buze rruges ...