Dyqan me qera prane zones se Brrylit ne Tirane (TRR-1018-67L)

ID TRR-1018-67L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1600 Euro
Sipërfaqe m2 240 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge kryesore.

Dyqani ka siperfaqe prej 240 m2 i organizuar ne hapesire open space se bashku me dy tualete brenda. 

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme pasi edhe hyrja e saj eshte e gjitha me fasade xhami dhe mund tju ndihmoje ne nje reklamimin akoma me te mire te aktivitetit tuaj.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Ka te instaluar sistemin e kondicionimit dhe te aspirimit.

Gjithashtu perpara dyqanit ka siperfaqe ekstra te cilen ju mund ta shfrytezoni.

Zona perreth eshte zhvilluar shume kohet e fundit dhe e mbushur plot me biznese te ndryshme qe ushtrojne aktivitetin e tyre.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zhan D’Ark, Bulevardin Bajram Curri dhe rrugen Bardhyl.

Cmimi: 1600 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Hapesira pozicionohet ne katin e pare te nje shopping
Me Qira 1114-27j 1500 /muaj €

Lokal me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Hapesira pozicionohet ne katin e pare te nje shopping center, me ...

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te palla
Me Qira 813-33 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe ...

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje palla
Me Qira 1218-24L 1500 €

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje pallati te ri shume ...

Dyqani ndodhet ne rrugen Myslym Shyri.
Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me siper
Me Qira 617-30K 1500 €

Dyqani ndodhet ne rrugen Myslym Shyri. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re me siperfaqe prej 90 m2 te ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 1113-4 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.
Me Qira 121-34V 1500 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Me Qira 117-50L 1500 €

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pal
Me Qira 816-33b 1500 €

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, ne krah ...