Ambient biznesi ne shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-323-28R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 330.000
Sipërfaqe m2 150
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Frosina Plaku prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin perdhe te nderteses.
Siperfaqja totale e saj eshte 150 m2 dhe organizohet ne 6 ambiente pune dhe 1 tualet. 
Ndarjet jane bere me mure gipsi keshtu qe riorganizimi i ambientit eshte mjaft i lehte.
Fasada te medhaja xhami mundesojne nje reklamim shume te mire te biznesit qe do zhvillohet ne kete ambient.
Vendndodhja dhe siperfaqja e bejne kete ambient te pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si pershembull: zyra per funksione te ndryshme, market, lokal, klinika apo qendra kursesh.
Ambienti ofrohet bosh, ndersa momentalisht eshte i dhene me qera.
Ka akses te lehte me rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Kavajes, Sheshi Karl Topia, rruga e Durresit, Unaza, Sheshi Skenderbej etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 2200 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rr
Në Shitje 917-33L 338.100 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne nje palla
Në Shitje 721-25V 316.500 €

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri buze rruge ...

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1221-34V 337.800 €

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...