Ambient tregtar per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-624-8X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 321.000
Sipërfaqe m2 107
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri. 
Ndodhet buze rruges kryesore dhe ofron nje siperfaqe te brendshme prej 107 m2. 
Organizohet ne dy ambiente open space dhe dy depo.
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar me shume acilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Durresit, ne rrugen e Kavajes, ne zonen e e 21 Dhjetorit dhe ne zonen e Zogut te Zi. 


Cmimi: 3000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Frosina Plaku prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.
Am
Në Shitje 323-28R 330.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Frosina Plaku prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ambienti eshte pjese ...

Lokal per shitje ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pa
Në Shitje 524-12X 309.000 €

Lokal per shitje ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati.  Ofron ...

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne nje palla
Në Shitje 721-25V 316.500 €

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri buze rruge ...