Dyqan per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-917-33L)

ID TRS-917-33L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 338.100 Euro
Sipërfaqe m2 96.6 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane

Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 96.6m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe depo.

Dyqani ka hyrje te vecuar me shkalle nga kati i pare i pallatit.

Per momentin funksionon si dyqan atelie per veshje dhe ofron nje mobilim modern.

Eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, zyre, depo ose dyqan.

Pallati ndodhet ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes, ne zemer te bllokut ku shume biznese te tjera ushtrojne aktivitetin e tyre.

Kjo prone eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 3500 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.
Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompl
Në Shitje 216-11b 345.000 €

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te q
Në Shitje 814-18j 350.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget kryesore te qytetit, prane ...

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.

K
Në Shitje 221-27V 350.000 €

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtr
Në Shitje 114-4 350.000 €

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall ...

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane.
Lokali te re buze rruges kryesore ne katin perdhese.
Në Shitje 917-6K 350.000 €

Lokal per shitje tek Sheshi Willson ne Tirane. Lokali te re buze rruges kryesore ne katin perdhese. Ambienti ofron ...

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli pre
Në Shitje 221-25V 350.000 €

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 670 m2 nga keto ...