Ambient biznesi per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane

ID TRS-721-25V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 316.500
Sipërfaqe m2 211 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Blu

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri buze rruge ne kat te pare.
I gjithe ambienti organizohet ne nje hapesire open space, depo dhe 2 tualete te cilat perfshihen ne nje siperfaqe totale prej 211 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 179.1 m2.
Ofrohet i mobiluar me nje stil te vecante, dysheme me parket, punime druri mjaft cilesore, ndenjese me material lekure, ndricim LED dhe RGB, banaku eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe dritaret jane me grila.
Reklamimi perfekt dhe ndricimi me drite natyrale te bollshme mundesohet nga vendndodhja buze bulevardit dhe fasada e madhe prej xhami.
Ka sistem aspirimi dhe kondicionimi inverter per ngrohje dhe ftohje.
Orientohet nga veri-lindja, duke ofruar nje pamje te vendit perreth.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1500 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën