Ambient biznesi ne shitje prane rruges Frosina Plaku, ne Tirane

ID TRR-1022-40Z
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 94.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 65
Shperndarja
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Zyre ne shitje ne rrugen Artan Lenja, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0te te nje pallati te ri me ashensor me fasade xhami.
Zyra ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 65m2  eshte e organizuar ne ambient open space, nje tualet, dhe nje ambient gatimi.
Orientimi i ambientit eshte Jug duke i mundesuar zyres ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ambienti eshte investuar me sistem pantinimi, hidraulike, elektrike, kondicionimi, parketi, dhe eshte ne gjendje shume te mira.
Eshte mundesi shume e mire per investim.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.
Njesia tregtare shitet e mobiluar.
Zona ka akses te shpejte me ish Fushen e Aviacionit, rrugen e Kavajes, Zogun e Zi etj.

Cmimi: 94.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat
Në Shitje 1219-41T 100.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-27K 93.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat
Në Shitje 1213-29 108.000 €

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani

Zyra eshte pjese e nje pallati te ri dhe
Në Shitje 1222-43R 96.000 €

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani Zyra eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ...

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e II-te te
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, ...