Ambjent per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-1213-29)

ID TRS-1213-29
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 108.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 72 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes dhe zyra, ne rrugen Vaso Pasha. Pozicionohet ne katin e III-te te pallatit, i pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 72 m2, e shtrire ne dy ambjente, te cilat dhe mund te ndryshohen dhe organizohen sipas deshires. Perfshihet nje tualet si dhe ballkoni me pamje nga lumi Lana. Avantazh i kesaj prone jane mundesite e shkelqyera per reklamim; te gjitha dritaret jane te orientuara nga rruga kryesore. Ju mund te shfrytezoni edhe tarracen. Dokumentacion i rregullt hipotekor.

 

Cmimi: 1500 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat
Në Shitje 1219-41T 100.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-26K 112.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 1217-41d 110.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e ...

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nj
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...