Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-1219-41T
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 52
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze rruges kryesor.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 zyra organizohet ne: ambient te hapur, tualet.dhe ballkon te mbuluar.
Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe eshte totalisht i rikonstruktuar.
Pjesa e perparme e zyres rrethohet nga nje vetrate xhami e cila ofron mundesi te mira reklamimi.
E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me pllaka.
Zona eshte mjaft e mire dhe e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Ambienti eshte i orientuar ne drejtim te jugut.
Momentalisht zyra sherben si klinike dentare dhe mund te ofrohet edhe si shitje biznesi.
Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza, sheshin Skenderbej, rrugen e Kavajes etj.
Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.


Cmimi i prones: 100.000 Euro.
Cmimi i prones + shitja e biznesit: 120.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre ne shitje ne rrugen Artan Lenja, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar n
Në Shitje 1022-40Z 98.000 €

Zyre ne shitje ne rrugen Artan Lenja, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0te te ...

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 1217-41d 110.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e ...

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat
Në Shitje 1213-29 108.000 €

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-26K 112.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-27K 93.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...