Ambient ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-818-49E)

ID TRS-818-49E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 260.000 Euro
Sipërfaqe m2 130 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Komuna e Parisit

Ambient ne shitje ne rrugen Hasan Alla ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 130 m2, nga e cila 90 m2 ndodhet brenda ambientit, i cili eshte openspace dhe perfshin nje tualet dhe 40 m2 ndodhet ne hapesiren jashte.

Ambienti gjendet ne nje zone shume te frekuentuar dhe ka dalje te drejtperdrejte ne Unazen e Madhe dhe ka akses ne zonen e Komunes se Parisit, ne zonen e Kopshtit Zoologjik dhe ne zonen e Liqenit Artificial.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 260.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Në Shitje 1013-54 270.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Lokal per shitje prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Ndodhet ne bodrumin e nje pallati ekzistues
Në Shitje 415-72b 250.000 €

Lokal per shitje prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje pallati ekzistues buze rruges ...

Dyqan Dupleks per shitje prane kishes ne Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Në Shitje 319-46T 250.000 €

Dyqan Dupleks per shitje prane kishes ne Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...