Lokal ne shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRS-522-28S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 260.000 Euro
Sipërfaqe m2 134 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Lokal ne shitje prane Condor Center ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne katin perdhe nje pallat te ri prane rruges se Kavajes.
Ambjenti ndodhet ne nje zone shume e pelqyer per zhvillim biznesi.
Ka nje siperfaqje te brendshme prej 134 m2 eshte e ndare ne nje hapesire te madhe dhe 2 tualete.
Lokali ofrohet  i mobiluar dhe ka nje arredim bashkohor.
Ka kondicionere te instaluar ne hapesiren e madhe qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen.
Ka akses te shpejte ne rrugen e Kavajes, zonen e ish parkut te autobuzave etj.
Cmimi: 260.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen e Kosovareve tek Komuna e Parisit ne Tirane.
I pozicionuar buze
Në Shitje 621-6V 265.000 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen e Kosovareve tek Komuna e Parisit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, ambienti ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te
Në Shitje 424-34X 262.500 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
I pozicionuar buze rrug
Në Shitje 123-63Z 248.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica prane rruges se Elbasanit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, dyqani ndodhet ...

Lokal per shitje prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Ndodhet ne bodrumin e nje pallati ekzistues
Në Shitje 415-72b 250.000 €

Lokal per shitje prane Sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje pallati ekzistues buze rruges ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje p
Në Shitje 1013-54 270.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Dyqan Dupleks per shitje prane kishes ne Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Në Shitje 319-46T 250.000 €

Dyqan Dupleks per shitje prane kishes ne Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...