Ambient tregtar me qera ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRR-120-41T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 426
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Deliu

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati kryesor buze rruges kryesor.
Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 426 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient te hapur dhe tualete.
Prona ofrohet bosh dhe sapo eshte rinovuar.
E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me pllaka.
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: palester, supermarket etj.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga sistem qendror.
Ka akses te lehte ne rrugen Aleksander Moisiu, rrugen Xhanfize Keko, zonen e Teleferikut dhe zonave te tjera prane.


Cmimi: 1200 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...