Bar restorant me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-823-57R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 82
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Emin Duraku

Bar-restorant me qira ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. 
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 82 m2 te organizuar ne 1 ambient open space, 1 kuzhine te vecuar per gatim dhe 1 tualet. 
Lokali ka dhe nje hapesire te shfrytezueshme te jashtme rreth 20 m2.
Momentalisht funksionon si bar-restorant dhe ofrohet i mobiluar ose i pamobiluar sipas kerkeses.
Ambienti eshte i pershtatshem dhe per aktivitete te tjera biznesi dhe ka mundesi te mira reklamimi.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme nga rruga Komuna e Parisit, rruga Sulejman Delvina, Sheshi Willson etj.

Cmimi: 1200 Euro/Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Ambiet biznesi ne rrugen e Kavajes ne Tirane .
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistue
Me Qira 923-32G 1300 €

Ambiet biznesi ne rrugen e Kavajes ne Tirane . Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues afer rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe org
Me Qira 923-27G 1100 €

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe organizohet ne nje ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...