Ambient dyqani me qira prane qendres ne Tirane

ID TRR-1221-10N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 185
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Dyqan me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 2 katshe ne rruge kryesore.
Ambienti eshte i pershtatshem per shume biznese dhe ambjente tregtare, ka dalje ne dy anet kryesore dhe eshte i ekspozuar me xham.
Siperfaqja e brendshme e ambientit eshte 185 m2 e cila shperndahet ne 1 hapesire te madhe dhe 1 tualet funksional por ka mundesi per 2 tualete.
Vendi ngrohet dhe ftohet nepermjet nje kondicioneri te instaluar.
Orientohet nga jug lindja.
Ka mundesi parkimi me pages mujore deri ne 4 makina.
Ndodhet shume afer qendres dhe lidhet me rrugen e Barrikadave dhe rrugen Urani Pano.

Cmimi: 1500 euro/muaj (Perfshire tatimin)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...