Ambient dyqani per qira ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane

ID TRR-322-48V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 74
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsim

Ambient dyqani per qira prane rruges Bardhyl ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me pamje nga rrruga kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 74 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe tualet.

Dyqani eshte totalisht i konstruktuar me materiale mjaft cilesore dhe kushte moderne.

Tavan gipsi dhe ndricim me spote, sistem kondicionimi dhe aspirimi i montuar ne tavan.

Fasadat e xhamit ofrojne ndricim te bollshem dhe mundesi reklamimi te shkelqyera.

Dyqani ka nje lartesi prej 4.7 metra cka ofron mundesi per ndarje ne forme dupleksi.

Pallati ndodhet ne nje rruge mjaft te frekuentuar cka ofron mundesi shume te mira per zhvillim biznesi.

Ka akses direkt ne rrugen Bardhyl dhe pak minuta larg qendres se Tiranes.

Cmimi: 1500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...